Wings’e Özel Akali’de %10 İndirim

Wings’e Özel Akali’de %10 İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Akali’de yapacağınız harcamalarınızda %10 indirim sizi bekliyor.

Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 1 Ağustos 2019 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Akaretler ve Etiler’de yer alan Akali’de yapacağınız harcamalarınızda %10 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyaya bireysel ve ticari Axess, Wings kartları dahildir. Free, Bank’O Card Axess, Neo ve Akbank Kart kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır. Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Adresler:

Akali Akaretler
Vişnezade Mah. Dibekçi Sok. Çimen Apt
No. 11/A - Maçka/Beşiktaş
(0212) 227 42 42 / info@akali.co

Akali Etiler
Nispetiye Cad. Yıldız Çiçeği Sok.
No: 2/B - Etiler/Beşiktaş
(0212) 263 20 64 / info@akali.co