Wings’e Özel altinyildizclassics.com'da %40 İndirim

Wings’e Özel altinyildizclassics.com'da %40 İndirim

Wings’e özel 11 - 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında altinyildizclassics.com'dan yapacağınız gömlek alışverişinize %40 indirim.

Üstelik 9 taksitle.

İndirim kodu: ACGM40


Axess Mobil'i İndir

Kampanya Detayları:

  • Wings’e özel 11 - 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında www.altinyildizclassics.com 'dan yapacağınız gömlek alışverişinize %40 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için ACGM40 indirim kodunun ödeme sırasında ilgili alana girilmesi gerekmektedir. Kampanya “Fırsat”, “Garage Sale” grubu hariç tüm gömlek kategorisinde geçerlidir. Başka bir online kampanya ile birleştirilemez. Kampanya sadece online alışverişlerde geçerlidir. İndirim belirtilen kod ile firma tarafından sepet tutarı üzerinden uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Altınyıldız Classics ve www.altinyildizclassics.com’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."