Axess Mobil'den Wings'e Özel bauhaus.com.tr’de 50 TL Chip-Para

Axess Mobil'den Wings'e Özel bauhaus.com.tr’de 50 TL Chip-Para

bauhaus.com.tr’de toplam 300 TL ve üzeri harcamaya 50 TL chip-para 


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 15 Mart -30 Nisan 2019 tarihleri arasında Axess’inizle bauhaus.com.tr yapacağınız tek çekim ya da vade farksız taksitli toplam 300 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para fırsatı.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den kayıt olunması gerekmektedir.
  • 50 TL chip-para, 300 TL ve üzeri tek çekim ya da vade farksız taksitli harcama gerçekleştikten sonra anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Mayıs 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar 8 Mayıs 2019 tarihinde silinecektir.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.