Wings'e Özel Beymen Club’da 30.000 Mil Puan

Wings'e Özel Beymen Club’da 30.000 Mil Puan

Wings’e özel Beymen Club’da 1 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında yapacağınız ilk 1.000 TL alışverişe 3.000 Mil Puan, her 3.000 TL alışverişe 10.000 Ekstra Mil Puan.

Üstelik 7 taksitle.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 1 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Beymen Club’lar ve beymenclub.com’da ilk 1.000-2.999,99 TL alışverişinize 3.000 Mil Puan, 3.000-5.999,99 TL alışverişinize 10.000 Mil Puan, 6.000-8.999,99 TL alışverişinize 20.000 Mil Puan, 9.000 TL ve üzeri alışverişinize ise 30.000 Mil Puan sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Wings, Wings Black, Wings Private dahildir. Axess, Free, Neo, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır. Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak ilk harcama tutarı üzerinden mil puan kazanılacaktır ve bir müşteri tüm Wings kartlarıyla en fazla 30.000 mil puan kazanabilir.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.