Wings'e Özel Beymen Club'da %50 İndirim

Wings'e Özel Beymen Club'da %50 İndirim

Wings’e özel 5 - 7 Ocak 2018 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarında ve beymenclub.com'da 3 ve üzeri ürün alışverişinize %50 indirim.

Üstelik 7 taksitle.

Online alışverişler için kampanya kodu: BCAKBANK50

Kampanya Detayları

  • 5 - 7 Ocak 2018 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından ve beymenclub.com'dan 2017 Sonbahar/Kış sezonundan yapacağınız 3 ve üzeri ürün alışverişinize %50 indirim sunulmaktadır. Hopi kimliği tanıtılarak yapılan 3 ve üzeri alışverişlerde %50 Paracık fırsatı sunulmaktadır. İndirim veya Paracık kazanımı müşterinin talebine göre yapılacaktır. Paracık ürünün indirimsiz fiyatı üzerinden kazanılır. Müşteri birden fazla kez kampanyaya katılabilir. Beymenclub.com'da kampanyadan faydalanmak için BCAKBANK50 indirim kodunun sepet sayfasında indirim kuponu alanına yazılması gerekmektedir. Seçili ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Kampanya; indirime yasaklı ürünlerde, toplu alımlarda, kozmetik, aksesuar, Hediye Kart/Gift Card alımlarında geçerli değildir. Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından,aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Beymen Club mağazaları ve www.beymenclub.com'da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.