Wings’e Özel Beymen Club ve beymenclub.com‘da %20 İndirim

Wings’e Özel Beymen Club ve beymenclub.com‘da %20 İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 1 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Beymen Club ve www.beymenclub.com‘dan 2015 ilkbahar/yaz sezonu ürün alışverişlerinizde %20 indirimÜstelik 7 taksit ayrıcalığı ile...

Kampanya kodu: 2010437628805 

Kampanya detayları:

  • 1 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Beymen Club ve www.beymenclub.com‘dan 2010437628805 kampanya kodu ile yapacağınız 2015 ilkbahar/yaz sezonu ürün alışverişlerinizde %20 indirim fırsatı sunulacaktır.
  • İndirim kampanyasından Wings ve Wings Black kart sahipleri faydalanabilmektedir.
  • İndirim kampanyası diğer indirim ve kampanyalarla birleşmez. Sadece 2016 ilkbahar/yaz sezonu ürünlerinde geçerlidir.
  • Axess’e özel 1 Mart – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında alt limitsiz vade farksız Beymen Club’ta 2 taksitli alışverişlerinizde +5 taksit ve www.beymenclub.com‘da 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Artı taksit kampanyasına ticari kartlar dahil değildir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.