Wings'e Özel Beymen’de 400 Paracık

Wings'e Özel Beymen’de 400 Paracık
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings'e özel Beymen'de 21 - 24 Nisan 2016 tarihleri arasında 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 400 TL Paracık hediye. 

Üstelik 6 taksitle

Kampanya detayları:

  • Paracık kampanyası HOPİ'yle yapacağınız 21 - 24 Nisan 2016 tarihleri arasında 2016 İlkbahar/ Yaz sezonu ürünlerinden Axess ile yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi doğrultusunda 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 400 Paracık hediye edilecektir.
  • Kampanyaya konsinye ürünler, indirim yasaklı markalar, kozmetik ve MTM dahil değildir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Axess’e özel Beymen ve www.beymen.com‘da 1 Mart – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Artı taksit kampanyasına ticari kartlar dahil değildir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.