Wings’e Özel Beymen’de Harcamanız Kadar Ekstra Mil Puan

Wings’e Özel Beymen’de Harcamanız Kadar Ekstra Mil Puan

Wings’e özel Beymen’lerde ve Beymen.com’da 9 Nisan – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında harcamanız kadar ekstra Mil Puan hediye.

Üstelik 6 taksitle.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 17-25 Nisan 2019 tarihleri arasında Beymen’den yapılacak 2019 İlkbahar/Yaz sezonu seçili ürün alışverişlerinde %25 indirim, 2 ve üzeri seçili ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanacaktır. Hopililer indirim yerine Paracık tercih etmeleri durumunda seçili ürünlerde %25 Paracık, 2 ve üzeri seçili ürün alışverişlerinde %30 Paracık kazanır. İndirim ve Paracık kazanımı ürünlerin ilk fiyatları üzerinden geçerlidir. Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik ürünleri kampanyaya dahil değildir. Indirim kampanyası firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 9 Nisan – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Beymen’ler ve Beymen.com’da harcamanız kadar ekstra Mil Puan, toplamda 100.000 Mil Puan sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Wings, Wings Black, Wings Private asıl/ek/sanal kartlarla Beymen’ler ve Beymen.com’da yapacağınız alışverişlerinizde mevcut Mil Puan kazanımınıza ek harcamanız kadar Mil Puan, toplamda 100.000 Mil Puan kazanılacaktır. Örneğin; 500 TL’lik harcamada mevcut Mil Puan kazanımına ek 500 Mil Puan daha kazanılır. Kampanyaya Axess, Bank'O Card Axess, Ticari ve Free kartlar dâhil değildir.
  • Kampanya kapsamında bir müşteri tüm Wings kartlarıyla en fazla 100.000 Mil Puan ile sınırlıdır. Kazanılan Mil Puan’lar 2 iş gününe kadar ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puan’lar iade alınacaktır. Mil Puan’ın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Wings’e özel Beymen mağazalarında 6 ve beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.