Wings'e Özel Boyner.com.tr'de 4.000 Mil Puan

Wings'e Özel Boyner.com.tr'de 4.000 Mil Puan

Wings’e özel Boyner.com.tr’de 7 – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında yapacağınız her 250 TL alışverişinize 1.000 Mil Puan, toplamda 4.000 Mil Puan. Üstelik 9 taksitle.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 7 – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında Boyner.com.tr’de yapacağınız her 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde 1.000 ekstra mil puan, toplamda 4.000 ekstra mil puan sunulmaktadır. Tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişe 1.000 ekstra mil puan sunulmaktadır, katlı kazanım sağlanmamaktadır, toplamda 4.000 ekstra mil kazanılabilir.
  • Kampanyaya Wings, Wings Black, Wings Private dahildir. Axess, Free, Neo, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır. Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında bir müşteri tüm Wings kartlarıyla en fazla 4.000 mil puan ile sınırlıdır.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Wings’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.