Wings'e Özel Boyner’de Şimdi Al 2020’de 6 Taksitle Öde

Wings'e Özel Boyner’de Şimdi Al 2020’de 6 Taksitle Öde

Wings’e özel Boyner’de 14 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 6 taksitli alışverişlerinizde 2 ay erteleme ayrıcalığı.
Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 14 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Boyner’den yapacağınız 6 taksitli alışverişlerinizde, 2 ay erteleme imkanı sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Boyner’den yapılacak alışverişlerde 6 taksitli alışveriş yapılması gerekmektedir.
  • 2 ay erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 6 taksit seçeneğini girdikten sonra, Banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden 2 ay erteleme seçeneğini tuşlayacaktır. Sanal POS üzerinden gerçekleştirilen online işlemlerde 2 ay erteleme otomatik olarak yansıyacaktır.
  • İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Ocak veya Şubat 2020 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kredi kartları ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess ve Neo dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess erteleme kampanyasına dahil değildir ve Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden kredi kartından Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.