Wings'e Özel Fitmoda.com'da %10 İndirim

Wings'e Özel Fitmoda.com'da %10 İndirim

22 Temmuz - 22 Ağustos 2020 tarihleri arasında fitmoda.com'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde anında %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Üstelik ücretsiz kargo ayrıcalığıyla.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında, fitmoda.com’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde anında %10 indirim sunulmuş olup 22 Temmuz - 22 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında indirim, ödeme sayfasında sepet tutarı üzerinden sistem tarafından otomatik olarak uygulanacaktır.
  • Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.
  • Bu kampanya fitmoda.com'da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
  • İndirim sadece fitmoda ürünlerinde geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve fitmoda.com kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.