Axess Mobil'de Wings ile GarentaDay’dan Araç Kiralamada %35 İndirim!

Axess Mobil'de Wings ile GarentaDay’dan Araç Kiralamada %35 İndirim!

Axess Mobil'e özel 15 Haziran-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Garentaday’den yapacağınız ilk araç kiralama harcamanızda %35 indirim fırsatı!


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında Axess Mobil’den alacağınız kod ile 15 Haziran-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Garentaday’den Axess ile yapacağınız ilk araç kiralama harcamanız için %35 indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılmak ve indirim kodunu almak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunun tıklanarak kampanya kodunun alınması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanya indiriminden faydalanmak için, alınan kodun, kiralama başlamadan önce, Garenta.com.tr’de bulunan “kupon kodu” alanına girilmesi gerekmektedir.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya tüm Garentaday şubelerinde ve Garentaday’de sunulan tüm araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında alınan indirim kodları 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyaya Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Tüzel müşteriler hariç olmak üzere, Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel müşteriler ve şahıs şirketi sahibi müşteriler katılabilir. Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar topl amında, kampanyadan bir defa yararlanabilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz
 • Akbank T.A.Ş. ve Çelik Motor Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.