Wings’e Özel lego.storeturkey.com.tr’de %15 İndirim

Wings’e Özel lego.storeturkey.com.tr’de %15 İndirim

Wings’e özel 31 Mart’a kadar Resmi Online LEGO Store lego.storeturkey.com.tr’de tüm ürünlerde geçerli anında %15 indirim ve %5 LEGO Store Puan hediye! Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişinize +2 taksit ayrıcalığıyla. 

Kampanya indirim kodu: LCS02AHB28


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings’e özel 15 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Resmi Online LEGO Store olan lego.storeturkey.com.tr’de tüm ürünlerde geçerli anında %15 indirim ve %5 LEGO Store Puan sunulmaktadır. Kampanya yalnızca lego.storeturkey.com.tr’de geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.
  • Kampanyadan, bireysel ve ticari Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess kartları faydalanabilir. Kampanya firma tarafından LCS02AHB28 kodun ilgili alana girilmesi ile uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında %15 indirim anında uygulanacak ve işlem tamamlandığında da %5 LEGO Store Puan yüklenecektir. LEGO Store tarafından verilen puan yine lego.storeturkey.com.tr’de herhangi bir koşul olmadan kullanılabilecektir. İndirim ve puan kazanımında herhangi alışveriş limiti ve indirim kazanım sınırı bulunmamaktadır. Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında, LEGO Store’larda olan lego.storeturkey.com.tr’de 100 TL ve üzeri 2-10 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit sunulmaktadır. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır. Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş ve LEGO Certified Store kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.