Wings'e Özel Mahallem'de Her 50 TL'ye 15 TL, Toplamda 45 TL İndirim

Wings'e Özel Mahallem'de Her 50 TL'ye 15 TL, Toplamda 45 TL İndirim

1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Mahallem uygulamasında
Her 50 TL'ye 15 TL, Toplamda 45 TL indirim ayrıcalığı.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında Wings’e özel Mahallem’de 1–31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapacağınız her 50 TL ve üzeri online alışverişlerinizde 15 TL, toplamda 45 TL indirim sunulmaktadır.
  • Her müşteri kampanya süresi boyunca en fazla 45 TL indirim kazanabilir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess ve Neo kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Mahallem uygulaması üzerinden sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
  • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.