Wings'e Özel Maltepe Piazza'da 50 TL Chip-Para

Wings'e Özel Maltepe Piazza'da 50 TL Chip-Para

Wings’e özel 2 – 20 Eylül 2019 tarihleri arasında Maltepe Piazza AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Kazanılan chip-paralar 30 Eylül 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "PIAZZA" yazıp 4566’ya SMS gönderin.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 2 – 20 Eylül 2019 tarihleri arasında Maltepe Piazza AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""PIAZZA"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Kampanyaya dahil mağazalar:

ADIDAS

ADL

ALDO

ALTINBAŞ

ALTINYILDIZ CLASSICS

ARÇELİK

ARMAĞAN

ARMİNE

ATASUN

AVVA

B&G STORE

BAMBİ

BELLA MAISON

BEYMEN CLUB

BLUE DIAMOND

COLIN'S

D&R

DEFACTO

DERİMOD

DIVARESE

D'S DAMAT

EFOR

ELLE

EMO OPTİK

EMSAN

FAİK SÖNMEZ

G LINGERIE

GALLERY CRYSTAL

GÖZ GRUP

GRATİS

GREYDER

GUSTO

H&M

HOTİÇ

INTERSPORT

İPEKYOL

JACK & JONES

JIMMY KEY

JOYUP-YOYOS

JUMBO

KARACA HOME

KATIA

KEMAL TANCA

KİĞILI

KİP

KOM

KONYALI SAAT

LCW

LİNENS

LİZAY

LTB

LTB KIDS

MADAME COCO

MASSIMO DUTTI

MATMAZEL

MAVİ

MEDIA MARKT

MUDO STORE

NETWORK

NINE WEST

OXXO

OYSHO

ÖZDİLEK

PENTİ

PULL&BEAR

RAYBAN

REEBOK

ROSSMANN

SAAT&SAAT

SAMSUNG

SKECHERS

SPX

STRADIVARIUS

SWATCH

TİRENTİ

TOYZZSHOP

TÜRK TELEKOM

TWIST

U.S.POLO

VAKKO

VATAN COMPUTER

VEKEM

WATSONS

YARGICI

ZEN DIAMOND