Wings'e Özel Maltepe Piazza'da 50 TL Chip-Para

Wings'e Özel Maltepe Piazza'da 50 TL Chip-Para

Wings’e özel 1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Maltepe Piazza AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "PIAZZA" yazıp 4566’ya SMS gönderin.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Maltepe Piazza AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""PIAZZA"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil mağazalar:

ADIDAS

ADL

ALTINBAŞ

ALTINYILDIZ CLASSICS

ARÇELİK

ARMAĞAN

ARMİNE

ATASAY

ATASUN

AVVA

B&G STORE

BAMBİ

BELLA MAISON

BEYMEN CLUB

BLUE DIAMOND

BERSHKA

COLIN'S

D&R

DEFACTO

DERİMOD

DIVARESE

D'S DAMAT

EFOR

ELLE

EMSAN

FAİK SÖNMEZ

G LINGERIE

GALLERY CRYSTAL

GÖZ GRUP

GRATİS

GREYDER

GUSTO

H&M

INTERSPORT

İPEKYOL

JACK & JONES

JIMMY KEY

JOYUP-YOYOS

JUMBO

KARACA HOME

KEMAL TANCA

KİĞILI

KİP

KOM

KONYALI SAAT

KOTON

LA LUCE

LCW

LCW DREAM

LİNENS

LİZAY

LTB

LTB KIDS

MACRO CENTER

MADAME COCO

MASSIMO DUTTI

MATMAZEL

MAVİ

MEDIA MARKT

MUDO STORE

NETWORK

N SPORT

OXXO

OYSHO

ÖZDİLEK

PENTİ

PULL&BEAR

POPEYES

PUMA

RAYBAN

REEBOK

ROSSMANN

SAAT&SAAT

SAMSUNG

SEPHORA

SKECHERS

SPX

STRADIVARIUS

SUWEN

SWATCH

TİRENTİ

TOYZZSHOP

TÜRK TELEKOM

TWIST

U.S.POLO

VAKKO

VATAN COMPUTER

VEKEM

WATSONS

W COLLECTION

YARGICI

ZARA

ZARA HOME

ZEN DIAMOND