Axess Mobil'den Wings'e Özel Morhipo.com'da 50 TL İndirim Ayrıcalığı

Axess Mobil'den Wings'e Özel Morhipo.com'da 50 TL İndirim Ayrıcalığı

Axess Mobil'e özel 26 Nisan'a kadar Morhipo.com'da Morpass'lilere özel 200 TL ve üzeri People by Fabrika, Agenda, Monamoda ve D by Divarese marka alışverişinizde 50 TL indirim.

Üstelik 9 taksitle.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.


Axess Mobil'i İndir

 

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil'e özel 9-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Morhipo.com'da 200 TL ve üzeri People by Fabrika, Agenda, Monamoda ve D by Divarese markalı ürün alışverişinizde 50 TL indirim sunulmaktadır. İndirim ilk satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Kampanya diğer ürünlerde geçerli değildir. Ürün teslimatının tedarikçi firmalar tarafından yapıldığı alışverişlerde indirim kodu kullanılamaz. İndirim kodunun kullanılabilmesi için Morpass üyesi olunması gerekmektedir. İndirim kodu, Morhipo ödemeler sayfasındaki ""Hediye Çeki Kodu"" alanına girilerek otomatik olarak aktifleştirilir ve en fazla 50 TL indirim sağlar. İndirim kodu tek seferliktir ve bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir. Kampanya, kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir. Bir alışverişte sadece bir adet çek kodu kullanılabilir, çek kodları tek kullanımlıktır, bölünemez. Morhipo.com’daki diğer indirim, promosyon, Hopi kampanyaları, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb kazanım/kullanımları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında alınan ürün/ürünlerin iade ve/veya iptallerinde indirim kodunun hakkı kaybedilir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • Morpass üyesi olmak için linke girebilirsiniz; https://www.morhipo.com/morpass?utm_source=akbank&utm_medium=display&utm_campaign=morpass-080419_akbank
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com'da Axess’e özel peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.