Wings’e özel Morhipo.com'da Her Cumartesi 30 TL İndirim

Wings’e özel Morhipo.com'da Her Cumartesi 30 TL İndirim

Wings’e özel yıl sonuna kadar cumartesi günleri Morhipo.com’dan yapacağınız 250 TL alışverişinize mevcut indirimlere ek 30 TL indirim.

Üstelik 9 taksit ayrıcalığıyla.

Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında Morhipo.com’da 1 Haziran – 28 Aralık 2019 tarihleri arasında cumartesi günleri yapılan 250 TL ve üzeri ilk alışverişe mevcut indirimlere ek 30 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kredi kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Her müşteri kampanyadan cumartesi günleri en fazla 1 kere, kampanya süresince toplamda en fazla 31 kere faydalanabilir. Kampanya süresince bir kişinin yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 930 TL’dir.
  • Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, fatura tutarı 250 TL ve üzeri olması şartıyla, Morhipo.com’daki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir. Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com 'da Axess’e özel peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden kredi kartından Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Morhipo.com kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.