Wings'e Özel Nezih'te 30 TL Chip-Para

Wings'e Özel Nezih'te 30 TL Chip-Para

Wings’e özel Nezih’te 20 Ocak – 20 Şubat 2019 tarihleri arasında yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL chip-para!

Kazanılan chip-paralar 3 Mart 2019 tarihine kadar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings’e özel 20 Ocak – 20 Şubat 2019 tarihleri arasında Nezih mağazalarından ve nezih.com.tr’den yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri harcamaya 30 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 3 Mart 2019 tarihine kadar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 4 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanya kapsamında chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir, kazanılan chip-paralar yalnızca Nezih mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.