Wings’e Özel ÖzdilekPark Antalya'da 50 TL Chip-Para

Wings’e Özel ÖzdilekPark Antalya'da 50 TL Chip-Para

Wings’e özel 11 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında ÖzdilekPark Antalya AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 350 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye.

Kazanılan chip-paralar 10 Mayıs 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "ÖZDİLEKPARK" yazıp 4566’ya SMS gönderin.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • 11 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında ÖzdilekPark Antalya AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak tek çekim veya taksitli toplam 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir. Aynı gün yapılan işlemler de kampanyaya dahildir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""ÖZDİLEKPARK"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 10 Mayıs 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 11 Mayıs 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kampanyaya dahil mağazalar:

 

 

ADİDAS

ADL

ALTINYILDIZ CLASSICS

ATASUN OPTİK

AVVA

BAMBİ

BOSCH

CAZADOR

COLIN'S

COLLEZIONE

CRAZY EGGS

D&R

DEFACTO

DEICHMANN

DERİMOD

EFOR

EMO OPTİK

ENGLISH HOME

ERDOĞAN ECZANESİ

FLO

GAME MACHINE

GRATİS

HUMMEL

JIMMY KEY

KIDS HOME

KİĞILI

KOÇAK SAAT

KOÇTAŞ

LC WAİKİKİ

LOCO POCO

LOFT

MADAME COCO

MAVİ

MERT OPTİK

MODALINE

ÖZDİLEK

ÖZDİLEK MARKET

PANÇO

PENTİ

PERFUME POINT

POPEYES

SAAT&SAAT

SAMSUNG

SARAR

SCHAFER

SHOP&SHOES

SPORT IN STREET

SÜVARİ

TAHAL KUYUM

TANTİTONİ

TEFAL

TEKNOSA

TURKCELL

U.S POLO

VESTEL

WATSONS