Wings'e Özel ÖzdilekPark İstanbul'da 50 TL Chip-Para

Wings'e Özel ÖzdilekPark İstanbul'da 50 TL Chip-Para

Wings’e özel 7 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında ÖzdilekPark İstanbul’da kampanyaya dahil Axess üye iş yerlerinden yapacağınız toplam 350 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayınız veya "ÖZDİLEKPARK" yazıp 4566’ya SMS gönderiniz.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 7 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında ÖzdilekPark İstanbul’da kampanyaya dahil Axess üye iş yerlerinden yapılacak toplam 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye iş yeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""ÖZDİLEKPARK"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlarla bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT / havale, fon alım / satım, BES işlemleri, anlık / otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-parayla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kampanyaya dahil mağazalar:

ADİDAS

ADL

ALDO

ALTINYILDIZ

ARÇELİK

ATASAY

ATASUN OPTİK

AVVA

AYAKKABI DÜNYASI

BAMBİ

BERNARDO

BEYMEN CLUB

B&G STORE

BLUE DIAMOND

BOSCH

COLIN'S

COLUMBIA

D&R

DEFACTO

DEICHMANN

JOLLY TUR

DERİMOD

D'S DAMAT

DUFY

ECCO

EFOR

EKOL

ELLE

ENGLISH HOME

FLO

GRATIS

GS STORE

GÜLAYLAR

H&M

SPORTS IN STREET

İNCİ

İPEKYOL

SUWEN

JOURNEY

KARACA

ÇİFT GEYİK KARACA

KARTAL YUVASI

KEMAL TANCA

KOM

KORKMAZ

KOTON

LC WAIKIKI

SBARRO

LOFT

LTB

LUFIAN

SUNGLASS HUT

MANGO

MAC FIT

MATMAZEL

MAVİ

MC DONALDS

MEDIA MARKT

NARA MAXX

NETWORK

NEZİH

NIKE

SAFAHAT LOKANTASI

ÖZDİLEK

PANÇO

PANDORA

PENTİ

PERFUME POINT

POLO GARAGE

POPEYES

ROMAN

SAAT&SAAT

SAMSUNG

SARAR

SCHAFER

SERPİL

SO CHIC

SKECHERS

SPORTIVE

STORKS

SUPER STEP

SÜVARİ

SWATCH

TANTİTONİ

TOYZ SHOP

TRUNK & CO

TÜZÜN

TWIGY

TWIST

U.S POLO

VAKKO

VESTEL

WATSONS

YARGICI