Wings'e Özel SEA LIFE İstanbul Davetiyesi Hediye

Wings'e Özel SEA LIFE İstanbul Davetiyesi Hediye

Axess Mobil’e özel 15 Mayıs – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul – SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. 


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • Wings’e özel 15 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında Axess Mobil’den alacağınız promosyon kodu ile Forum İstanbul-SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye olarak sunulmaktadır.
  • Sealife davetiyenizi Forum İstanbul alışveriş merkezi 1. katta bulunan danışma noktasından Axess Mobil’den aldığınız promosyon kodunu göstererek teslim alabilirsiniz. Bir kod ile 2 adet SEA LIFE İstanbul davetiyesi alınabilir. Davetiye iki kişi için geçerli olup, bir kez kullanılabilir. Bir müşteri Axess Mobil’den bir kez kod alabilecektir.
  • Davetiyelerin son kullanım tarihi 28.12.2019’dur. Davetiyenin mali değeri yoktur, satılamaz, nakde çevrilemez. Davetiye, diğer indirim, kampanya, özel fiyat ve online biletlerle birleştirilemez. Resmi tatillerde hediye bilet kullanımı geçerli değildir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.