Wings'e Özel Zen'de 200 TL Chip-Para

Wings'e Özel Zen'de 200 TL Chip-Para
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 1 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında kampanayaya dahil Zen Pırlanta mağazaları ve www.zenpirlanta.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL Chip-Para. 

Üstelik +2 taksitle.

Kazanılan Chip-Paralar 16 Ekim 2016 tarihine kadar Zen Pırlanta mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • 1 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında kampanayaya dahil Zen Pırlanta mağazaları ve www.zenpirlanta.com’da tek çekim ve taksitli 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar anlaşmalı Zen Pırlanta mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 16 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 17 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 200 TL chip-para kazanabilir.
  • Artı taksit kampanyası, 2 taksitli alışverişlerde +2 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.