Wings’e Özel Club Med'de 6 Aya Varan Taksit ve 25.000 Mil Puan

Wings’e Özel Club Med'de 6 Aya Varan Taksit ve 25.000 Mil Puan

31 Mart’a kadar Club Med satış ofisleri, clubmed.com.tr’de Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business ve ek kart sahiplerine 6 taksit imkanı ve ayrıca 10.000 TL ve üzeri işlemlerde 25.000 ekstra mil puan.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 1-31 Mart tarihleri arasında Club Med satış ofisleri ve clubmed.com.tr’de Kış 2020 tatil fırsatlarına ilave 6 taksit imkanı ve ayrıca 10.000 TL ve üzeri işlemlerde 25.000 ekstra mil puan sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business ve ek kartlar dahildir. Axess, Free, Neo, Axess Business, Axess KOBİ kampanyaya dahil değildir.
  • İlk harcama tutarı üzerinden mil puan kazanılacaktır ve bir müşteri tüm Wings kartlarıyla en fazla 25.000 mil puan kazanabilir. Chip-para ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Akdeniz Turistik Tesisler A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar."
  • Detaylı bilgi için: Wingscard.com.tr, Axess Mobil ve clubmed.com.tr