Wings'e Özel Fedbox'ta 10 Tam Günlük Paketler 492 TL

Wings'e Özel Fedbox'ta 10 Tam Günlük Paketler 492 TL

Fedbox’ta 10 tam günlük paketler 492 TL.

Ücretsiz diyetisten desteği hediye!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya Detayları:

  • Kampanyada Fedbox’ta 10 tam günlük paketlerin fiyatı 620 TL yerine 492 TL olarak sunulmuş olup 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim alışveriş sırasında firma tarafından yapılacaktır. İndirimden faydalanmak için akb10 indirim kodunun kullanılması gerekmektedir.
  • “Diyet Yemek Servisi” paket alımında indirim 0212288 02 12 – 0553 672 02 12 no'lu Fedbox Hizmet Hattı veya www.fedbox.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Ücretsiz diyetisyen desteği çağrı merkezi aranarak ya da yüz yüze alınabilmektedir.
  • Detaylı bilgi için www.axess.com.tr ve www.fedbox.com.tr
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.