Wings'inle Hopi Mobil Ödemede 30 TL Chip-Para

Wings'inle Hopi Mobil Ödemede 30 TL Chip-Para

Ödemeni HOPİ’ye eklediğin Wings’inle yap, 15 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında ilk 300 TL alışverişinde 30 TL chip-para kazan!

Kazanılan chip-paralar 15 Ocak 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 15 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak ilk 300 TL alışverişe 30 TL chip-para kazanacaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait mağazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 15 Ocak 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.
  • Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.