Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #01

Dönem içi Harcamalarınızı Mil Puanınızdan Ödeyin

Wings’in ''Mil ile Öde” ile dönem içinde yer alan market, akaryakıt, e-ticaret, seyahat ve konaklama harcamalarınızı Juzdan ve Akbank Direkt'ten birikmiş Mil Puanlarınız ile ödeyebilirsiniz.

Mil ile Öde özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Juzdan veya Akbank Direkt'ten Wings kredi kartınızın dönem içi harcamalarına girerek, 200TL ve üzeri market,akaryakıt, e-ticaret, seyahat ve konaklama harcamalarınızın yanında yer alan Mil ile Öde butonuna tıklamak.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #02

Yurt Dışında %25 Daha Fazla Mil Puan Kazanın

Yurt dışı alışverişlerinizde, yurt içine göre %25 daha fazla Mil Puan kazanırsınız. 

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #03

Anlaşmalı Restoranlarda %20’ye Varan İndirim

Anlaşmalı Wings Style işyerlerinden Wings, Wings Black, Wings Private ile yapılacak harcamalardan %10 - %20 arasında değişen oranlarda indirim kazanabilirsiniz. Anlaşmalı işyerleri için tıklayın.

ZUBİZU Ayrıcalıklarından Juzdan ile Faydalanın

Wingsinizle, Juzdan' uygulaması içinden ZUBİZU kampanyalarını görüntüleyip, bu kampanyaların sunduğu özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

ZUBİZU ayrıcalıklarından ve seçili markalarda Juzdan'a özel indirim fırsatlarından yararlanabilmek için öncelikle Juzdan'ı güncellemeyi ve ardından Juzdan'da yer alan ZUBİZU alanından eşleştirmeyi tamamlamayı unutmayın.

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #04

Anlaşmalı İşyerlerinde Mil Puanlarınızı Karada da Kullanın

Wings Mil Puan’larınızı sadece seyahat etmek için değil, Wings Style üyesi anlaşmalı işyerlerinde yapacağınız harcamaların ödemelerini yapmak için de kullanabilirsiniz.

Anlaşmalı işyerleri için tıklayın.

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #05

Yurt içi Uçuşlarda Alan Vergisi Ödemeyin

Mil Puan'larınızla aldığınız yurt içi biletleriniz için alan vergisi ödemezsiniz. Mil Puan ile satın alınacak yurt dışı uçak biletlerinde tüm vergi, harç ve diğer bedeller (servis ücreti, akaryakıt, alan vergisi harcı vb) müşteri tarafından ödenmektedir.

Kontenjan ve Havayolu Kısıtlaması Olmadan Uçun

Mil Puan'larınızla, istediğiniz uçuşta yer olduğu sürece bilet alabilirsiniz. Belirtilen Mil Puan değerleri için herhangi bir kontenjan sınırlaması, yer garantili ya da yer garantisiz ayrımı yoktur.

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar #06

Anlaşmalı AVM’lerde Ücretsiz Valeden Yararlanın

İstanbul Zincirlikuyu Zorlu Center AVM'de Wings sahiplerine özel ücretsiz vale hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.