Yılbaşı Hediyen Axess Mobil'den: iPhone X

Yılbaşı Hediyen Axess Mobil'den: iPhone X
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

31 Aralık 2017 tarihine kadar Axess Mobil'den kampanyaya katılan herkes 25 iPhone X'ten birini kazanma şansı yakalıyor.

AXESS MOBİL'DEN KATIL

Şansını 2'ye katlamak için kampanyaya Akbank Direkt Mobil'den de katılabilirsin!

Kampanya detayları:

  • 7 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Axess Mobil'den, "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya katılan müşterilerimiz, çekilişle 25 adet iPhone X'ten birini kazanma şansı yakalayacaktır.
  • Kampanya dönemi boyunca Akbank Direkt Mobil'den 1, Axess Mobil'den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı kazanılabilmektedir. Sadece Akbank Direkt Mobil'den katılım sağlayan müşteriler 1, sadece Axess Mobilden katılım sağlayan müşteriler 1, her iki uygulamadan katılım sağlayan müşteriler toplamda 2 çekiliş hakkı kazanacaktır.
  • Axess Mobil'den kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanmak ve çekiliş tarihindeki çekiliş listesinde yer alabilmek için, ilgili tarihlerde müşterilerimizin en az 1 adet açık statüde, bireysel banka veya kredi kartı olması gerekmektedir.
  • Bir müşterimiz kampanya kapsamında en çok 1 adet iPhone X kazanabilir.
  • Çekiliş işlemi 11 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup sonuçlar 17 Ocak 2018 tarihinde www.akbank.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
  • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
  • Ödül kazanan asıl talihlilerin son başvuru tarihi 1 Şubat 2018, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 16 Şubat 2018 ve ikramiyelerin son teslim tarihi 3 Mart 2018 dir. Bu tarihe kadar ödülünü teslim almamış talihliler ödüllerini alamayacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.