WingsWings BlackWings PrivateWings BusinessWings Ek KartWings SanalkartWings Temassız

Wings Business

Kart özelliklerini öğrenmek için üzerine tıklayınız.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Wings Business'a vereceğiniz tek talimatla, fatura takibinden kurtulabilirsiniz.

Wings Business ile vereceğiniz tek bir talimatla, Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ödemeleriniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Wings Business ile vereceğiniz tek bir talimatla, Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ödemeleriniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Talimatlarınızı Akbank Mobil ve İnternet, 444 25 25 Akbank Müşteri İlişkileri Merkezi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz

  • Kredi Kartından tek seferlik ve otomatik ödeme talimatli fatura ödeme hizmetinden asıl kart sahipleri yararlanabilirler.
  • Kredi kartından talimatlı ya da anlık ödenen fatura tutarı üzerinden chip-para kazanımı sağlanamamaktadır.
  • Kredi kartından tek seferlik yapılan fatura ödemelerinden Akbank Mobil ve İnternet kanalında 1TL, Akbank Şubelerinde kurum anlaşmasına göre en az 2 TL, en fazla 5TL ücret alınmaktadır.
  • Wings'inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,25 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
  • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
  • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
wings-business