Secure Drive Shuttle

Wings'e özel fırsatlar

Seyahate konfor içinde başlayıp, konforla bitirmek: Secure Drive Shuttle

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana havalimanlarına gidiş ve dönüşlerde, iş veya tatil amaçlı tüm seyahatlerde temel sorunlar bellidir: Havalimanına nasıl ulaşılacak, ya geç kalırsam; bu bavullar nereye, hangi arabaya sığacak, o değil ellerim bunları taşımaya yetecek mi; hadi arabayla gittim, araba nasıl geri dönecek; peki arabada başkaları da varsa, onların bavulları nereye girecek sayıklamalarıyla başlar. Araç kiralama deseniz o da sorusuz sorunsuz değildir. İstenen araç kiralanmış olsa da, şehir o sevilen araca henüz hazır değildir. Yolda ufak tefek ve zamanı çalacak talihsizlikler yaşanır. Tüm bunlar bağlamında havalimanında park yeri aramak yerine havalimanının kapısında bırakılmak ve kapısında karşılanmak doğal çekiciliği olan bir durumdur.

Secure Drive Shuttle’ın da yaptığı bu: Bu uçak yolculuğu klişelerinden kaçmak isteyenlere kusursuz hizmet sunmak. Yani organize uçuşlar…

Seyahat kabuslarını konforlu rüyalara dönüştürmek için tamamı Volkswagen Caravalle araçlarından oluşan bir filoya sahip. Araçların hepsi konforlu ve güvenilir.

İşleyiş de şöyle: Kapıya kadar gelinir, bavullar özenle yerleştirilir, shuttle’ın geniş ve rahat koltuklarına rahatça yerleşilir, klima açılır, pencereden uzaklara dalınır, giriş kapısının önünde bavullar özenle teslim edilir ve iyi yolculuklar dilenir.

Secure Drive Shuttle’ın yarı zamanlı şoför hizmeti de var. Bu minvalde gece, ne kadar uzak olursa olsun istenilen yerde eğlenilebilir, parti insanı olunabilir, şirket adına ağırlanacak misafirler ihya edilebilir.

Konforlu ve serin yolculuklar!

Wingscard der ki:

Tüm “Gelecek günler ve mutlu seyahatler” için…

Hatırlatan Bilgi

İstanbul'da her gün 100 kişi alkol kontrollerinde ehliyetini minimum 6 ay süre ile kaybediyor.

Adres

T: +90 444 08 06  (7/24)
W: www.securedrive.com.tr
M: info@securedrive.com.tr