Base Life Club

Wings ile %20 indirim

Wings sahiplerine özel;

  • %20 indirim ve taksit imkanı.

Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Bir Fit’in Günlüğü: Bugün harikaydı. Öğlen bir Proscutto Di Parma ve limonlu cheesecake, akşamüstü bir kilo baklava, akşam iki porsiyon mantı yedim ve hiçbir şey olmadı: Base Life Club

Base Life Club, Ankara’nın son yıllardaki en popüler ve eğlence trafiği yoğun yerleşim yerlerinden biri olan Çayyolu’nda. Modern bir mimarisi ve devasa bir alanı var: 12.000 metrekare. Dünyanın en başarılı spor kulüplerinin tercih ettiği spor ekipmanlarının olduğu fitness alanı ve bünyesinde barındırdığı spa merkezi ile TÜSİAV tarafından 2009 yılının tesisi seçildi. Yani tasdikli, onaylı.

Devasa ve konforlu soyunma odaları, cardio & fitness alanı, açık havuzu & yarı olimpik kapalı havuzu, günü yakalayan Day Spa’sı ile burası bambaşka bir fitlikte. Buhar Odası, kıpırtıları eriten bir jakuzisi, ilginç bir deneyim olabilecek Mağara Duş’u, stress ayıklayıcı bir saunası, kar suları akıtan Kar Çeşmesi var. Dinlenme odası spor ve spor dışı dinlenmeler için birebir. Fitness alanında 100’den fazla cardio ekipmanı var. Ekipmanların hepsinin ultra teknolojiyle donatılmış olduğu biliniyor. Dokunmatik ekranlı, ipod/iphone takılabilir ekipmanlarda incelirken blog yazılabilir, gazete okunabilir, şarkı söylenebilir. Rocky ve sevenlerini ihya edecek boks ringi, Jackie Chan’i baştan çıkarabilecek tırmanma duvarı, squash kortları, plaj voleybolu sahası ve crossfit alanı da kulüp sınırları içerisinde mevcut. NBA standartlarında yarım saha basketbol kortu ve Federer’i Türkiye’ye taşınmayı düşündürtecek teras manzaralı tenis kortlarının olduğu Base Life Club’da Ankara Tenis Akademisi’nin profesyonel hocalarının gözetiminde hizmet veriliyor. Özel grup aktiviteleri, kinesis, yoga, pilates, spinning için tasarlanmış özel stüdyolarında kendini fitliğe adamış, konusunda uzman özel eğitmenler eşliğinde gerçekleştiriliyor.

12.000 metrekareye yayılmış bir sağlıklı hayatı görmezden gelmek namümkün. O yüzden rüzgâra karşı yürümenin de faydası yok.

Wingscard der ki:

Tüm “Büyük düşünenler ve büyük hayalleri” için…

Pozitif Enerjisi Yüksek Bilgi

Besinlerle alınan toplam enerji miktarı günlük harcanan toplam enerji miktarını geçmemelidir.

Adres

A: Angora caddesi No:209 Beysupark Beysukent/Ankara
T: +90 312 225 41 43

Bu işyerinde Karada Mil (Mil Puan’la ödeme) uygulaması bulunmamaktadır.

Spa :

Var

Sauna :

Var

Hamam :

Var

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Var

Açık/Kapalı Havuz :

Var / Var

Otopark/Vale :

Var

Base Life Club tanıtım videosu