Zone Göktürk

Wings'e özel fırsatlar

Wings sahiplerine açılışa özel;

  • Her yıla +1 ay hediye üyelik ayrıcalığı ve taksit imkanı
  • Bu ayrıcalık, başka indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.

Şehrin koşuşturması içinde oradan oraya savrulmaktan yorulmadınız mı? Yolun hemen kenarında kollarını açmış bekleyen bir dinlenme tesisi gibi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm güçlerini seferber etmiş bir yer biliyoruz: ZONE Göktürk

Gündelik hayat içinde artık bir tür lüks haline gelen rahatlama ihtiyacınızı gidermeye kararlı olan ZONE Göktürk, sağladığı training ve spa hizmetleriyle, kendinizle baş başa kalabileceğiniz özgürlük anları yaratıyor sizin için.

“İşleyen demir ışıldar” mottosuyla yola koyulup, bedeni dinlendirmenin en iyi yolunun spor yapmaktan geçtiğine inanları, yanıp sönen bir tabela gibi kendine çeken ZONE Training’de grup dersleri, personal training, dans, su sporları, pilates, gym, kardiyo, martial arts, functional training, outdoor egzersizler ve aktiviteler mevcut.

“Bu kadar hareket yeter” diyenler için ise ZONE Spa devreye giriyor. Türk Hamamı, spa klasikleri, geleneksel uygulamalar, Ayurveda, imza bakımları ve çiftlere özel olarak sunulan Spa Suit gibi arındırıcı etkinliklerden faydalanabileceğiniz ZONE Spa hizmetleri, sizleri rahatlatmanın da ötesine geçip, hayatın huzurla akıp gittiği diyarlara doğru götürecek.

Konuklarının beslenme alışkanlıklarıyla da yakından ilgilenen ZONE Göktürk’te bir de ZONE Caffe bulunuyor. Ünlü şef Matteo Bertuletti’nin önderliğinde açılan ZONE Caffe, sporu destekleyecek besinleri, kaliteli malzeme ile günlük olarak hazırladığı lezzetli menüsünde sunuyor. Profesyonel ZONE fitness eğitmenleri ve beslenme uzmanının da katkılarıyla oluşturulan menü kıymetli yaşam kaynağı besinlerin spor ve bakımı doğru şekilde desteklemesini sağlıyor. Spor yaparken beslenmenin bilinçli olmasını vurgulayan ZONE Caffe’de antrenman öncesi ve sonrası spor programınıza ve beslenmenize uygun lezzetler diyeti bile zevkli hale getiriyor.

Kapısından girdiğiniz anda hayatın tüm olumsuzluklarının dışarıda kalacağı ZONE Göktürk, size kendinizi iyi hissettirmek için özel olarak donatılmış bir yaşam alanı... İster Kemerburgaz’ın yeşilliklere uzanan manzarasına karşı pilates ile dinçleşmeye koyulun isterseniz de hamam taşlarının rahatlatıcı sıcaklığında kendinizi gevşemeye bırakın, burada sizi sizden daha çok düşünen birilerinin varlığını her daim hissedeceksiniz.

Wingscard der ki:

Tüm “Kendi değerini iyi bilenler” için...

Sağlıktan Işıldayan Bilgi

ZONE Göktürk için “sağlık üssü” derken bir bildiğimiz vardı elbette. Egzersizin ve iyi bir antrenmanın doğru beslenmeyle tamamlanması gerektiğini savunan ZONE Göktürk ekibi, beslenme uzmanlarıyla birlikte çalışarak üyeleri için en uygun fitness ve beslenme programlarını sunuyor. Tüm hücrelerinizin sağlıkla dolup taşacağının garantisi elinizde!

Adres

A: İstanbul Cd. Countrylife Sitesi No:30-32 B Blok 86 Kemerburgaz/İstanbul
T: +90 212 777 66 00
W :www.zoneclub.me

Otopark/Vale :

Var

Sauna :

Var

Spa :

Var

Hamam :

Var

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Yok

Açık/Kapalı Havuz :

Kapalı

Zone Göktürk tanıtım videosu