Wings Logo

Wings'in ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için, başvuru formunu doldurun!

İLK KEZ WİNGS'E BAŞVURARAK,6.000 TL YURT DIŞI VEYA 3.000 TL YURT İÇİ UÇAK BİLETİ DEĞERİNDE MİL PUAN KAZANABİLİRSİNİZ!

Wings'le hem kart harcamalarınızdan mil puan kazanın, hem bankacılık işlemlerinizden. Wings ayrıcalıklarını restoranda, seyahatte, otelde her yerde yaşayın.

WINGS KREDİ KARTININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Wings ile kazandığınız Mil Puanlarla ister uçak bileti alın, ister Mil Puanlarınızı alışverişlerinizde kullanın.

Akbank’taki varlıklarınız arttıkça Wings kart ve bankacılık ayrıcalıklarından daha çok yararlanın.

Wings’in restoran ve seyahat ayrıcalıklarıyla tüm dünyadaki restoran ve otellerde 15%’e varan indirim ayrıcalığından yararlanın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Wings Kart Nedir?
Akbank'ın müşterilerine sunduğu Wings Kart, yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızdan Mil Puan kazanabileceğiniz ayrıcalıklı kredi kartı ürünüdür. Yurt içi ve yurt dışındaki alışverişlerinizde kazandığınız Mil Puanlar ile uçak bileti alabilirsiniz ya da uçuş planınız olmadığında “Mil ile Öde” özelliği ile Juzdan veya Akbank Mobil’den tüm harcamalarınızı millerinizle kolayca silebilirsiniz. Ayrıca, Wings Kart ile Restoran ve Otellerde indirim ayrıcalıklarından, seyahatlerinizde ise size özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 
Wings Programları hakkında detaylı bilgi için www.wingscard.com.tr/programlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Wings Kart Hangi Bankaya Ait?
Wings Kart, Akbank tarafından sunulan bir kredi kartı ürünüdür.
Wings Kart Mil Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Wings Kart ile sektör fark etmeksizin yurt içinde yapmış olduğunuz her 1,5 TL'lik harcama en az 1 Mil Puan olarak Wings Kartınıza yansıtılır. Yurt dışı harcamalarınızda Wings Kart kullanmanız durumunda ise %50 daha fazla Mil Puan kazanabilirsiniz. 

Mil puan kazanımı ile ilgili detaylı bilgi için www.wingscard.com.tr/mil-puan/mil-puan-kazan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Wings Mil Puanları Nasıl Kullanılır?

Wings Kartınızda biriken Mil Puanlarınızı, herhangi bir havayolu şirketinden uçak bileti alımlarınızda kullanabilirsiniz. Üstelik uçak bileti alımlarınızda kotalara takılmadan vergiler dahil Mil Puanlarınızla özgürce uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Wings Mil Puanlarını kullanmak ve uçak bileti almak için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi’nden destek alabilir; Akbank’ın yeni nesil bankacılık ürünü olan Juzdan’da yer alan Uçak Bileti Al menüsünden yararlanabilirsiniz. 


Mil puan kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için www.wingscard.com.tr/mil-puan/mil-puan-kullanimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Wings Yıllık Kart Ücreti (Aidat) Ne Kadar?

Akbank, Wings kart türüne göre iki farklı yıllık Wings Kart ücret politikası uygulamaktadır. Wings yıllık kart ücreti yani kart aidatları Akbank tarafından yıllık olarak belirlenir ve tek seferde kart sahibinin limitinden tahsil edilir. 2024 yılı için program türüne göre uygulanan Wings kart ücretleri şöyle:

Wings Classic kart ücreti: 501 TL

Wings Classic Ek kart ücreti: 248,5 TL

Wings Black Kart Ücreti: 676,5 TL

Wings Black Ek kart ücreti: 317,5 TL

Wings Kart ücretleri için Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Wings Programları Nelerdir?
Wings programları Classic, Black ve Black Plus olmak üzere 3 programdan oluşmaktadır. Programınız, Akbank’ta değerlendirdiğiniz mevduat, BES ve yatırım hesaplarına göre belirlenir. 

  • 500.000 TL'ye kadar varlığa sahip müşterilerimiz Classic, 

  • 500.000 TL ile 1.000.000 TL arası varlığa sahip müşterilerimiz Black, 

  • 1.000.000 TL ve üzeri varlığa sahip müşterilerimiz Black Plus programında yer alırken aynı zamanda 1e1 Bankacılık ayrıcalıklarında da yararlanabilirler.

Wings Programları hakkında detaylı bilgi için www.wingscard.com.tr/programlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Wings bankacılık ve kart ayrıcalıklarına nasıl katılım sağlanır?
Bankacılık ve kart ayrıcalıklarından yararlanmak için Akbank Mobil "Kampanyalar" sayfasında bulunan “Wings Dünyası”na tıklayarak “Program Ayrıcalıkları”dan programlara katılmanız yeterli.
Wings Mil Puan ile Sadece Uçak Bileti mi Alınır?
Uçuş planınız olmadığında da “Mil ile Öde” özelliği ile Wings’iniz yanınızda. Juzdan veya Akbank Mobil’den tüm harcamalarınızı millerinizle kolayca silebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Juzdan ve Akbank Mobil'de Wings kredi kartınızın dönem içi harcamalarından 400TL ve üzeri harcamalarınızın yanında yer alan Mil ile Öde butonuna tıklamak.

Detaylı bilgi için www.wingscard.com.tr/mil-puan/mil-ile-ode sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Hangi işlemlerden mil puan kazanılmamaktadır?
Wings ile Kumarhane/içkili yerler, bahis ve piyango sektörlerinden Mil Puan kazanımı gerçekleşmemektedir.

Wings ile yapılan Chip-para harcamaları ve EFT/Havale işlemlerinden Mil Puan kazanımı gerçekleşmemektedir.