Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Boyner Now’da 1.750 TL ve Üzeri İlk Alışverişlerde %25 İndirim!

Boyner Now'da 1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapacağınız ilk 1.750 TL ve üzeri alışverişinize %25 indirim fırsatı!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.06.2024 - 31.07.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında 1 Haziran - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Boyner Now’dan yapılan 1.750 TL ve üzeri ilk alışverişlerde %25 indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanya kozmetik, eletrikli ev aletleri ,aksesuar, Ugg, İpekyol, Twist, Network, Crocs, Birkenstock markaları hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanyada geçerli kod bir kez kullanılabilir. Kampanya devam eden diğer kodlu kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında sunulan indirim Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş tarafından uygulanmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için Juzdan üzerinden alınan promosyon kodu, ödeme adımında “İndirim Kodu / Kuponu Kullan” alanına yazılmalıdır. “Uygula” butonuna tıklanarak devam edilmelidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde maksimum 15 adet ürün satın alınabilmektedir.
 • Kampanyaya katılım 300.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kod ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade edilir ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile geri verilir ise, indirim kodu geçerliliğini yitirecektir. 
 • İndirim karşılığı nakit iade yapılamaz.
 • Ücretsiz deneme hizmetinde, sipariş başına bekleme süresi azami 10 dakikadır.
 • 90 dakikada teslimat hizmeti, pazartesi-pazar günleri arasında, 10:00-22:00 saatleri arasında Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığıyla verilmektedir. Anlaşmalı kurye firması kaynaklı ve talep yoğunluğu, sistemsel arızalar, teslimat zamanı ilgili adreste bulunmama gibi nedenlerle teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanabilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun     taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR