Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

ENUYGUN'da Otobüs Bileti Harcamanıza 150 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!

1 – 20 Haziran 2024 tarihleri arasında  Enuygun.com ve ENUYGUN mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılacak ilk  otobüs bileti harcamanıza 150 TL’ye varan indirim. Hemen katılın. Üstelik vade farksız 6 aya varan taksit imkanıyla!
Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.06.2024 - 30.06.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında Enuygun.com ve ENUYGUN mobil uygulaması üzerinden 1 – 20 Haziran 2024 tarihleri arasında  tek seferde yapılacak ilk  750 TL – 999 TL arası otobüs bileti harcamanıza 75 TL veya  1.000 TL ve üzeri  harcamanıza  150 TL  indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, Juzdan uygulaması üzerinden  harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Juzdan ile katılımda, Kampanyalar sayfasındaki “Kampanyalarım” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. 
 • Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları veya ek kartları  ile yapacağı ilk 750 TL ve üzeri harcamasıyla kampanyadan bir defa en fazla 150 TL  indirim kazanabilir.  
 • Kampanyaya    Axess, Wings, Free  Bireysel kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin rezervasyonlarda azami 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Yurt dışına ilişkin harcamalarda taksit uygulanamaz.
 • Akbank kart, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahil değildir. 
 • Kampanya Düzce Güven ve Metro firmalarından alınacak otobüs biletlerinde geçerli değildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Enuygun.com veya ENUYGUN mobil uygulamasındaki Enuygun Axess üye işyeri sanal Pos’undan yapılması gerekmektedir. 
 • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine  borç kaydedilir.
 • Taksit kampanyasına  Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess  Bireysel ve Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. 
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.