Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Gürgençler'de Mac Ürünlerinde 2.500 TL Chip-para!

Wings'e özel Gürgençler'de Mac ürünlerinde 2.500 TL chip-para!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

10.11.2023 - 30.11.2023

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • 10 – 30 Kasım 2023 tarihlerinde Axess ile Gürgençler mağazalarından ödemesini tek seferde yapacağınız 30.000 TL ve üzeri Mac ürünlerden ilk ve tek bir ürün alımınızda 2.500 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır. 
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.  
 • Bir müşteri asıl veya ek kartlarından herhangi biri ile tek seferde yapacağı ilk harcamasında; İlk 1 adet Mac ürünü alışverişinden bir defa ve en fazla 2500 TL chip-para  kazanabilir.
 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, sadece kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile ürün satış bedeli ile aynı tutarın karttan provizyon alınarak satış işleminin gerçekleştirilmesi durumunda  kampanyadan yararlanılabilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 20 Aralık 2023 tarihine kadar sadece Gürgençler mağazalarında ve  gurgencler.com.tr’de  kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 21 Aralık 2023 tarihi itibariyle Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. 
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Gürgençler mağazalarındaki kampanyaya özel Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.  
 • Kampanya sadece Gürgençler mağazalarında geçerli olup, www.gurgencler.com’dan yapılacak alımlarda geçerli değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir. 
 • Axess, Wings, Akbank Kart, Free Bireysel kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, Bank O’Card Axess ve Sanal kartlar chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Gürgençler mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde 6 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Taksit kampanyasına, Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. 
 • iPad 9. Nesil modelleri taksit kampanyası kapsamında değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR