Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Özdilek Bursa'da Kurbanlık Alışverişlerinizde 8 Taksit Fırsatı!

1 – 17 Haziran 2024 tarihleri arasında Axess ile Özdilek Bursa’dan yapacağınız kurbanlık alışverişlerinize, peşin fiyatına 8 taksit fırsatı!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.06.2024 - 17.06.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • 1 – 17 Haziran 2024 tarihleri arasında Axess ile Özdilek Bursa’dan yapılacak kurbanlık alışverişlerinize, peşin fiyatına 8 taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Kampanya, sadece kurbanlık alımlarında ve vade farksız 2, 3, 6 ve 8 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya, yalnızca Özdilek Bursa’dan yapılan kurbanlık satışı işlemlerinde geçerlidir ve sanal mağaza kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında, mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya, sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartları ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir. 
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi; bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal / ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit / erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T. AŞ kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR