Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Touristica’da 9 Aya Varan Taksit ve %5 İndirim Fırsatı!

Touristica’da tüm yurt dışı, yurt içi turlar ile seçili  yurt içi ve Kıbrıs otellerinde %5 indirim. Üstelik  Yurtiçi otel ve Turlarda vade farksız 9 aya varan taksit imkanıyla 

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.07.2024 - 31.07.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında  Touristica’da 1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tüm yurt dışı, yurt içi turlar ile seçili  yurt içi ve Kıbrıs otellerinde %5 varan indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyaya Axess, Wings, Free Bireysel kartlar, Akbank kart, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. 
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin 444 0 329 nolu Çağrı Merkezi, touristica.com.tr veya Touristica yetkili acentelerindeki Touristica’nın Axess üye işyeri sanal Pos’undan yapılması gerekmektedir. 
 • Kampanyaya dahil otel ve turlara  https://www.touristica.com.tr/axess-ile-indirim-kampanyasi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • %5 ekstra indirim kampanyası, Touristica'dan yapacağınız yurt içi otelleri ve yurt içi turlarında tek ödeme, 3, 6, 9 taksitli; Kıbrıs otellerinde tek ödeme ve 3 taksitli ve yurt dışı turlarda ise peşin işlemlerde geçerli olacaktır. 
 • %5 indirim fırsatı ; ödeme işleme sırasında varsa  diğer indirimlerde  uygulandıktan sonra kalan tutar üzerinden işlem sırasında  firma tarafından uygulanacaktır.
 • %5 indirim fırsatı, indirim kuponları ile birlikte geçerlidir.  Touristica’da geçerli olan farklı puan kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Taksit kampanyasına  Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess  Bireysel ve Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.  
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin rezervasyonlarda azami 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Yurt dışına ilişkin harcamalarda taksit uygulanamaz.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.