Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Trendyol'da Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit!

1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Trendyol'da 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit ve 6.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit ayrıcalığı sizi bekliyor!

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Trendyol’dan yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit ve 6.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess  için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek  en fazla  12  taksit olarak  uygulanabilir. 
  • Kampanyaya Trendyol Dolap uygulamasından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanya, Trendyol üzerinden yapılan Dolap alışverişlerinde geçerlidir. Trendyol’dan bağımsız Dolap’ın kendi uygulaması üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Peşin fiyatına 3 ve 6 taksit kampanyasından faydalanabilmek için, alışveriş tamamlanmadan önce Trendyol ödeme sayfasında ilgili taksit seçeneği seçilmelidir. Taksit seçeneği Firma tarafından ödeme sırasında sunulmaktadır.
  • Ticari kredi kartları ile azami 9 taksit yapılabilmektedir.
  • Trendyol Dolap uygulamasından yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3 ve 6 taksit geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Trendyol kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR