Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Wings'e Özel Hepsiburada'da Peşin Fiyatına 6 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı

www.hepsiburada.com'da Peşin Fiyatına 6 aya varan taksit ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.02.2024 - 29.02.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 1 - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında www.hepsiburada.com’da peşin fiyatına 6 aya varan taksit sunulur.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess  için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek  en fazla  12  taksit olarak  uygulanabilir. 
  • 100 TL altındaki alışverişlerde taksitlendirme yapılmaz.
  • 3.000 TL – 10.000 TL arası alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit, 3 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
  • 100 TL – 3.000 TL arası alışverişlerde vade farklı en fazla 6 taksit uygulanmaktadır.
  • 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit, 6 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
  • LCD Televizyonlar ve Hepsiburada satıcılı Xiaomi ve Roborock markalı robot süpürgeler vade farksız taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Taksit ve vade farkı uygulamalarında Hepsiburada’nın tek taraflı değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR