Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings’e Özel Shayakahve.com.tr'de 15.000 Mil Puan Ayrıcalığı

Wings’e özel 17 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Shayakahve.com.tr’den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 5.000 Mil Puan, toplam 15.000 Mil Puan ayrıcalığı sizi bekliyor. Üstelik Starbucks® kupa ve termoslarında 4 taksit ayrıcalığıyla.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "STARBUCKS" yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

17.11.2023 - 31.12.2023

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Wings’e özel 17 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Shayakahve.com.tr’den yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 5.000 Mil Puan, toplam 15.000 Mil Puan ayrıcalığı sunulmaktadır.
  • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""STARBUCKS"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kazanılan Mil Puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
  • Kampanyaya bireysel ve ticari Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Axess, Free, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve üç farklı 1.000 TL ve üzeri alışverişin her birinde en fazla 5.000 Mil Puan, toplamda en fazla 15.000 Mil Puan kazanabilecektir. Mil Puan veya chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puan iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
  • Wings'e özel Shayakahve.com.tr’de gıda dışı ürünlerde alt limitsiz, vade farksız 2 taksitli alışverişlere +2 taksit fırsatı sunulmaktadır. Artı taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal / ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''Yenileme Merkezi'' veya ''Yetkili Satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit / erteleme uygulanamaz.
  • Mil Puan kampanyası kapsamında, Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR