Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings’e Özel Sporthink’te %15 İndirim Fırsatı!

1 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında sporthink.com.tr’den yapacağınız yeni sezon ürün alışverişinizde geçerli %15 indirim!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.06.2024 - 30.06.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında Axess’e özel sporthink.com.tr’den 1 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yapacağınız yeni sezon ürün alışverişinizde geçerli %15 indirim ayrıcalığı sunulmaktadır. 
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya, sporthink mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank'O Card Axess ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanya, yeni sezon ürünlerinde ilk fiyat üzerinden geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin, kısmi veya tamamının iade edilmesi durumda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.
  • Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Sporthink kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR