Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Wings'e Şimdi Başvurarak 300.000 Mil Puan Kazanabilirsiniz

31 Temmuz’a kadar, ilk kez Wings’e başvurarak toplam 30.000 TL harcamanıza 6.000 TL’ye varan uçak bileti değerinde 300.000 Mil Puan kazanabilirsiniz.

Üstelik ilk yıl kartınız ücretsiz. 

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanyamız, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında ilk kez Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan ve kartı 31 Temmuz’a kadar onaylanan Akbanklılar için geçerlidir.
 • Başvurusu onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 15 Ağustos tarihine kadar yapacakları toplam 30.000 TL ve üzeri harcamaya 300.000 Mil Puan kazanabilir.
 • Biriktirilen her 100 Mil Puan yurt içinde 1 TL, yurt dışında 2 TL değerinde kullanılabilir.
 • 300.000 Mil Puan; yurt dışında 6.000 TL, yurt içinde 3.000 TL uçak bileti değerindedir.
 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Wingscard.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretleyerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınız adresinize ulaşmadan internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.
 • Axess, Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyamız bireysel bazda gerçekleştirilecektir.
 • Akbanklılar kampanya boyunca kampanyaya ek olarak üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para ve Mil Puan kazanabilir.
 • Kampanyadan kazandığınız Mil Puan, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde kartınıza otomatik olarak yüklenecektir.
 • İptal edilen işlemlerde, Mil Puan kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para veya Mil Puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda; yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Bankamızın kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

SIK SORULANLAR

Wings Kart Nedir?
Akbank'ın müşterilerine sunduğu Wings Kart, yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızdan Mil Puan kazanabileceğiniz ayrıcalıklı kredi kartı ürünüdür. Yurt içi ve yurt dışındaki alışverişlerinizde kazandığınız Mil Puanlar ile uçak bileti alabileceğiniz Wings Kart ile otel ve restoranlarda, havalimanı otoparklarında ve havalimanı transfer hizmetlerinde indirimlerden ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Wings Kart Mil Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Wings Kart ile sektör fark etmeksizin yurt içinde yapmış olduğunuz her 1,5 TL'lik harcama en az 1 Mil Puan olarak Wings Kartınıza yansıtılır. Yurt dışı harcamalarınızda Wings Kart kullanmanız durumunda ise %50 daha fazla Mil Puan kazanabilirsiniz.

Wings Kart ile Mil Puan kazanabileceğiniz daha birçok seçenek mevcuttur. Yurt içinde ve yurt dışında Wings Kartınız ile yapmış olduğunuz her alışveriş Mil Puan kazandırırken Akbank'ta değerlendirmiş olduğunuz varlıklarınızdan ve Akbank'ın sunmuş olduğu finansal ürünleri kullanarak daha fazla Mil Puan kazanma şansından faydalanabilirsiniz. Akbank finansal ürünlerini tercih ederek daha fazla Mil Puan kazancı sağlayabilirsiniz. Yeni konut ve taşıt kredisi kullanarak, Artı Para tanımlanarak, yatırım fonu işlemleri yaparak, Bireysel Emeklilik ve sigorta poliçelerinde Wings Kart üzerinden ödeme talimatı vererek Mil Puan kazanabilirsiniz. Wings Kredi Kartınız ile yapacağınız fatura ödemeleriniz ve fatura ödeme talimatlarınız Mil Puan kazandırmaz.

Akbank'ta bulunan varlıklarınızın tutarına göre Wings programlarından birine başvurabilir ve daha fazla Mil Puan kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Akbank'ta 300.000 TL ile 600.000 TL arasında varlığı bulunanlar Wings Black programı sayesinde, Wings Klasik Kart sahiplerinden 1,5 kat daha fazla Mil Puan biriktirebilir. Akbank'taki varlıkları 600.000 TL'yi aşan müşterilerimiz ise Wings Black programı ayrıcalıkları ile tüm harcamalarında Wings Klasik Kart sahiplerine göre 2 kat Mil Puan kazanır.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR