Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Yenilio’da 500 TL Chip-para!

yenilio.com’da  11 Haziran – 9 Temmuz 2024 de tek seferde yapacağınız ilk 10.000 TL ve üzeri harcamanıza 500 TL chip – para fırsatı! Hemen katıl!  Üstelik 9  aya varan taksit imkanıyla 

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • 11 Haziran – 9 Temmuz 2024 tarihlerinde yenilio.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 10.000 TL ve üzeri harcamanıza 500 TL chip – para fırsatı sunulmaktadır. 
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kazanılan chip-paralar Yenilio.com’da kullanılmamaktadır. 
 • Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. 
 • Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları veya ek kartları  ile yapacağı ilk 10.000 TL ve üzeri harcamasıyla kampanyadan bir defa en fazla 500 TL chip-para kazanabilir. 
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.  
 • 30 Haziran 2024‘e kadar yenilio.com’dan yapılacak alışverişlerde  vade farksız  9  aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. 
 • Ticari kredi kartlarında taksit sayısı 9 taksit ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. 
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.