Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

MİL PUAN

Wings ile Mil Puan kazanın, kazandığınız

Mil Puanlarla ister uçak bileti alın

ister alışverişlerinizde kullanın.

Dönem İçi Harcamalarınızı Mil Puanlarınızla Ödeyin!

Uçuş planınız olmadığında da “Mil ile Öde” özelliği ile Wings’iniz yanınızda. Juzdan veya Akbank Mobil’den tüm harcamalarınızı millerinizle kolayca silebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Juzdan ve Akbank Mobil'de Wings kredi kartınızın dönem içi harcamalarından 400TL ve üzeri harcamalarınızın yanında yer alan Mil ile Öde butonuna tıklamak.


Mil ile Öde Detaylar:

Mil ile Öde özelliği kapsamında dönem içinde yer alan en az 400 TL ve üzeri tüm harcamalarınızı Juzdan ve Akbank Mobil kanallarından birikmiş Mil Puanlar ile ödeyebilirsiniz. 400 TL için 80.000 Mil Puan talep edilir. 400 TL ‘den sonraki her 100 TL için 20.000, her 25 TL için 5.000 Mil Puan talep edilir. Örneğin; 203 TL’lik bir akaryakıt harcamanızı Mil ile Öde seçeneği ile ödeyebilmek için; 200 TL için 40.000, 3 TL için 5.000 Mil Puan, toplamda 45.000 Mil Puan’ınızın olması gereklidir.

Mil ile öde özelliği yabancı para cinsinden yapılan işlemlerde kullanılamamaktadır.

Mil ile öde özelliğinden bireysel Wings, Wings Black, Wings Private asıl kart sahipleri ve Wings Business sahibi şahıs firmaları yararlanır.

Ek kartlar ve sanal kartlar faydalanamamaktadır.

Gecikmede olan kartlar Mil İle Öde özelliğinden faydalanamaz.

Mil ile Öde özelliği sadece dönem içerisindeki peşin satış ve faizsiz taksitli işlem tipleri için geçerlidir. Faizsiz taksitli işlemlerde dönem içindeki taksitin 400 TL ve üzeri olması durumunda Mil ile Öde kullanılabilir.

Mil ile Öde butonu müşterinin Mil Puan bakiyesinin yeterliliğine göre gösterilir. Mil Puan bakiyesinin işlemi ödemeye yeterli olmadığı harcamaların altında Mil ile Öde butonu gösterilmez.

Mil ile Öde internet alışverişleriniz de dahil olmak üzere tüm harcamalarda geçerlidir.

Ekstreleşmiş harcamalar için Mil ile Öde özelliği kullanılmamaktadır. Mil ile ödediğiniz işlemi iptal etmek için 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE HEMEN
WINGSLİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR