Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings'e Özel Koçtaş'ta 4 Taksit

Koçtaş mağazalarından 1–31 Mart 2024 tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.03.2024 - 31.03.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinizde, artı 4 taksit imkanı sunmaktadır. Artı taksit ilavesiyle bireysel kredi kartlarında taksit sayısı 6 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır
  • Bank’O Card Axess  için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek  en fazla  12  taksit olarak  uygulanabilir.  
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Taksitli satışlarda  taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. 
  • Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR

Troy'da 6 Aya Varan Taksit İmkanı Elektronik/İletişim, Online Alışveriş/Eğlence
Wings ile Yurt Dışı Harcamalarına 30.000 Mil Puan Gıda/Market/Restoran, Yurtdışı Kampanyaları
IN Street'te 200 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar
Samsonite'ta 1.000 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar
Flo’da 200 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar
CarrefourSA'larda 2 Taksit! Gıda/Market/Restoran

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR