Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Altınyıldız Classics'de %10 İndirim!

Altınyıldız Classics mağazalarından 16 - 21 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapılan 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize %10 indirim!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

16.04.2024 - 21.04.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 16-21 Nisan 2024 tarihleri arasında  Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli tüm indirimlere ek %10 indirim ayrıcalığı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.. Bank'O Card Axess ve Akbank Kart ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir. 
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin, kısmı veya tamamının iade edilmesi durumda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve BR Mağazacılık  Tic. A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR